Rozpoczęła się kolejna, szósta już, edycja facebookowego konkursu fotograficznego Nauki w Polsce. Tym razem tematem przewodnim jest szerokopojęta „Jesień”. Na zdjęcia czekamy do 14 grudnia 2012 r. Nagrodą dla zwycięzcy jest nowoczesny tablet.
Prace konkursowe można zamieszczać za pomocą specjalnej aplikacji dostępnej na naszym profilu facebookowym. Czekamy na fotografie kolorowych liści, kolczastych kasztanów, babiego lata, grzybów w lesie, jesiennych sztormów, burz i ulew. Pokażcie Państwo, z czym kojarzy Wam się jesień i jak ją widzicie. Macie pełną dowolność wykonania. Ważne, aby nadesłane zdjęcia spełniały warunki opisane w regulaminie.
Do konkursu może przystąpić każdy, kto zostanie fanem naszego profilu na Facebooku, wyrazi zgodę na pisanie po swojej tablicy i prześle jedną, wykonaną przez siebie fotografię (uczestnicy muszą zadeklarować, że nie naruszają praw autorskich innych osób). W przypadku zgłoszenia większej liczby zdjęć, pod uwagę brane będzie tylko to, które zgłoszono jako pierwsze.
Wszystkie nadesłane propozycje, spełniające wymogi regulaminowe, zostaną opublikowane w galerii konkursowej, gdzie każdy będzie mógł je oglądać i oddawać na nie swoje głosy.
Zdobywcę nagrody głównej - nowoczesnego tabletu GOCLEVER Tab A971 - wybierze jury redakcyjne. O przyznaniu drugiej nagrody zdecydujecie Państwo sami. Autor zdjęcia, które zbierze największą liczbę głosów na facebooku, otrzyma PenDrive’a Kingston DataTraveler 100 G2 o pojemności 32GB oraz pakiet gadżetów reklamowych Nauki w Polsce.
Poza dwiema głównymi nagrodami jury redakcyjne wyróżni 10 zdjęć, które po zakończeniu konkursu zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej. Ich autorzy oraz osoby, których prace zajmą miejsca od 2 do 7, także otrzymają od nas upominki.
Na głosowanie i zamieszczenie zdjęć macie Państwo czas do 14 grudnia 2012 roku. Wyniki ogłosimy do 20 grudnia.
Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!
PAP - Nauka w Polsce, Katarzyna Czechowicz
Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.