Trwają zapisy na Letni Obóz Naukowy Politechniki Warszawskiej

<strong>Warsztaty z robotyki, elektroniki domowej produkcji, fizyki i innych nauk ścisłych i technicznych oraz zajęcia rekreacyjno-sportowe składają się na program Letniego Obozu Naukowego Politechniki Warszawskiej,</strong> który odbędzie się w dnia 21-29 sierpnia w należącym do Politechniki Ośrodku Wypoczynkowym w Sarbinowie Morskim (województwo zachodniopomorskie).

Obóz jest przeznaczony dla młodzieży ze szkół średnich, zainteresowanej pogłębianiem wiedzy z zakresu nauk przyrodniczych oraz przyszłymi studiami na Politechnice Warszawskiej. Poznaniu specyfiki studiów na PW sprzyjać będzie obecność na obozie studentów tej uczelni, którzy będą prowadzić niektóre zajęcia i warsztaty.

Zapisy są prowadzone drogą elektroniczną i trwają do 10 sierpnia. Obóz jest dofinansowany przez Urząd Miasta st. Warszawy, Politechnikę Warszawską oraz Fundację Banku Zachodniego WBK.

Szczegóły m.in. na stronie internetowej Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Wydziału Chemicznego PW Klatrat: http://www.klatrat.pl

PAP - Nauka w Polsce, Waldemar Pławski

agt/bsz

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    Badanie: setki gatunków płazów znajdą się poza tolerowanym przez nie zakresem temperatur

  • 30.04.2021. Wapienna jaskinia krasowa Raj w Chęcinach (woj. świętokrzyskie), jedno ze stanowisk Geoparku Świętokrzyskiego, 30 bm. Jaskinia powstała prawdopodobnie około 360 mln lat temu. PAP/Piotr Polak

    Geolog: skały to nie tylko obiekt badań, ale zapis klimatu i historia planety

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera