Kończy się nabór do 4. Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice

Fot. Fotolia
Fot. Fotolia

Tylko do 4 listopada (włącznie) naukowcy, studenci, doktoranci, członkowie kół naukowych i wszyscy fascynaci nauki mogą zgłaszać swoje propozycje do 4. Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice.

Organizatorzy wydarzenia czekają na pokazy, wykłady, warsztaty czy wystawy. Propozycje można zgłaszać na stronie www.slaskifestiwalnauki.pl w zakładce "nabór zgłoszeń".

4. edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbędzie się w dniach od 25 do 27 stycznia 2020r. w Teatrze Śląskim (inauguracja 25.01) oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach (26-27.01). Wydarzenie pod hasłem "Nauka jest bliżej" będzie bezpłatne dla uczestników.

Dla wszystkich przesyłających zgłoszenia, organizatorzy przygotowali instruktaż obsługi formularza online.

Dotychczasowe trzy edycje Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odwiedziło łącznie ponad 100 tysięcy uczestników. Sam festiwal otrzymał między innymi nagrodę EUPRIO Award dla najlepszej kampanii marketingowej w zakresie popularyzacji nauki.

PAP - Nauka w Polsce 

zan/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Warszawa, 08.07.2025. Wydarzenie #HaloKosmos w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie, 9 bm. na którym nastąpiło połączenie na żywo z przebywającym na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej polskim astronautą Sławoszem Uznańskim-Wiśniewskim. PAP/Albert Zawada

    Cztery spotkania dzieci i młodzieży z astronautą na ISS

  • Łódź, 02.07.2025. Przebywający na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej polski astronauta Sławosz Uznański-Wiśniewski (na ekranie) podczas połączenia wideo na żywo w EC1 w Łodzi, 2 bm. Podczas trwającego ok. 20 minut połączenia Sławosz Uznański-Wiśniewski wykonywał eksperymenty w stanie nieważkości oraz odpowiadał na pytania zadawane przez młodzież. (jm) PAP/Marian Zubrzycki

    Łódź/ Sławosz Uznański-Wiśniewski poprowadził lekcję fizyki z kosmosu

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera