Konkurs na ambasadora Erasmusa+

Osoby, które rozwinęły skrzydła dzięki programom Erasmus, Grundtvig, Leonardo da Vinci, Comenius, Młodzież w działaniu oraz Erasmus+ mogą zostać ambasadorami programu Erasmus+. Do 20 czerwca wszyscy chętni mogą pochwalić się swoim sukcesem poprzez inspirującą fotorelację, krótki film lub felieton.

W konkursie Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji „Zostań ambasadorem Erasmusa+!” mogą wziąć udział studenci, nauczyciele, trenerzy młodzieżowi, a nawet seniorzy zaangażowani w unijne programy edukacyjne. Poszukiwane są osoby, które dzięki zrealizowanym projektom rozwinęły swoje kompetencje, odniosły sukces na rynku pracy, samodzielnie realizują inspirujące pomysły lub jako lokalni liderzy działają na rzecz społeczności i motywują innych do działania.

Aby wziąć udział w konkursie należy opowiedzieć swoją historię w materiale tekstowym, pokazać ją na filmie lub zobrazować zdjęciami. Prace należy zgłosić do 20 czerwca br., wypełniając formularz kontaktowy dostępny na stronie: https://upload.frse.org.pl i wpisując w okienko e-mail odbiorcy adres: ambasador@frse.org.pl.

Na autorów najlepiej przedstawionych historii czekają nagrody. Wybrane osoby wezmą udział w prestiżowych wydarzeniach edukacyjnych, udzielą wywiadu kwartalnikowi „Europa dla Aktywnych”, a najciekawsze relacje zostaną opublikowane w albumie 30-lecia programu Erasmus.

Każdego roku w unijnych projektach edukacyjnych uczestniczą tysiące osób. W Polsce w ciągu 18 lat z programu Erasmus i jego następcy programu Erasmus+, skorzystało 240 tys. osób.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie: http://erasmusplus.org.pl/30lat/#ambasador

PAP – Nauka w Polsce

kol/ ekr/

Fundacja PAP zezwala na bezpłatny przedruk artykułów z Serwisu Nauka w Polsce pod warunkiem mailowego poinformowania nas raz w miesiącu o fakcie korzystania z serwisu oraz podania źródła artykułu. W portalach i serwisach internetowych prosimy o zamieszczenie podlinkowanego adresu: Źródło: naukawpolsce.pl, a w czasopismach adnotacji: Źródło: Serwis Nauka w Polsce - naukawpolsce.pl. Powyższe zezwolenie nie dotyczy: informacji z kategorii "Świat" oraz wszelkich fotografii i materiałów wideo.

Czytaj także

  • Fot. Adobe Stock

    Białystok/ Kilkadziesiąt imprez na Rodzinnym Pikniku Naukowym

  • Fot. Adobe Stock

    O neuroróżnorodności w warszawskiej Kawiarni Naukowej

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera