Nauka dla Społeczeństwa

19.08.2022
PL EN
01.09.2021 aktualizacja 01.09.2021

We wrześniu dla społeczności UW - specjalne webinary wspierające w okresie pandemii

Warszawa 01.10.2014. Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2014/2015, 1 bm. na Uniwersytecie Warszawskim. (zuz) PAP/Jacek Turczyk Warszawa 01.10.2014. Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2014/2015, 1 bm. na Uniwersytecie Warszawskim. (zuz) PAP/Jacek Turczyk

Studenci, doktoranci i pracownicy Uniwersytetu Warszawskiego mogą we wrześniu wziąć udział w webinarach organizowanych przez Centrum Pomocy Psychologicznej UW pod tytułem „Jak odnaleźć się na uczelni w świecie pełnym niepewności?”

„Webinary skierowane są do wszystkich osób, które czują niepokój w związku z tym, że pandemia ma tak duży wpływ na nasze życie, odbiera możliwość planowania i pełnej kontroli nad tym, jak realizujemy się w życiu codziennym” – mówi Gaya Sawicka, cytowana na stronach internetowych uczelni, jedna z terapeutek, która obok Renaty Składanek poprowadzi spotkania. „Podczas spotkania omówimy także sposoby radzenia sobie z niepewnością, która nieodłącznie towarzyszy bieżącej sytuacji” - dodaje.

Podczas webinarów uczestnicy dowiedzą się m.in., jak oswoić lęk towarzyszący zmianom i poznają różne metody radzenia sobie ze stresem.

Od początku pandemii koronawirusa Centrum Pomocy Psychologicznej UW prowadzi bezpłatne konsultacje psychologiczne online i warsztaty terapeutyczne wspierające członków społeczności UW w radzeniu sobie z wyzwaniami związanymi z nadzwyczajną sytuacją.

Jak informuje UW na swoich stronach internetowych, na webinary obowiązuje rejestracja. Zapisywać można się do 13 września poprzez formularz dostępny online na stronie internetowej uczelni.

Nauka w Polsce - PAP

amk/ zan/

Przed dodaniem komentarza prosimy o zapoznanie z Regulaminem forum serwisu Nauka w Polsce.

Copyright © Fundacja PAP 2022